PATTY SKI lyžiarska škola a požičovňa od 10.3.2024 ZATVORENÉ

Chcete sa naučiť lyžovať, požičať si lyžiarsku / snb výbavu, zoservisovať lyže alebo hľadáte ubytovanie hneď pri svahu?
U nás v PATTY SKI Donovaly nájdete všetko.

UBYTOVANIE PRI ZJAZDOVKE

Komfortné apartmány PATTY GARNI nájdete hneď pri zjazdovke Patty ski, ktorá je ideálna pre deti a lyžiarsku školu. Apartmány sa nachádzajú v hlavnej budove lyžiarskej školy a požičovne – zídete len po schodoch, vyzdvihnete si lyže a ste priamo na zjazdovke. Hneď pri PATTY GARNI nájdete aj FUN PARK – najväčší detský funpark na Slovensku, kde deti zažijú mnoho zábavy. A nad ním už začínajú zjazdovky na Záhradišti. Máte tak na dosah hneď niekoľko zjazdoviek a vlekov. K ubytovaniu si môžete objednať raňajky.

LYŽIARSKA A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA

Či už ste začiatočník, ktorý sa len učí základy, alebo skúsený lyžiar, ktorý chce svoje zručnosti posunúť na vyššiu úroveň, máme pre vás dokonalý program. Naši certifikovaní inštruktori sú nadšení pre lyžovanie a odhodlaní vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Ponúkame rôzne možnosti lekcií, od súkromných po skupinové lekcie, aby sme vyhoveli všetkým úrovniam zručností a rozvrhom. Pridajte sa k nám na svah a objavte radosť z lyžovania!

POŽIČOVŇA LYŽÍ A SNOWBOARDOV

Ak lyžujete len pár dní do roka alebo ste začiatočník, máme pre vás riešenie. Požičiame vám kompletný lyžiarsky alebo snowboardový výstroj prémiových značiek. Zapožičanie je lacnejšie ako kúpa a každý rok môžete vyskúšať nový / iný model. K zapožičaniu ponúkame aj poistenie už od 1 € na deň a tak lyžujete úplne bez obáv. Všetky lyže a snowboardy sú samozrejme vo výbornom servisovanom stave.

SERVIS LYŽÍ A SNOWBOARDOV

Kvalitný servis lyží a snowboardov je základ pre kvalitné a bezpečné zážitky na svahu. V Patty Ski poskytneme profesionálny Montana Ski servis lyží a snowboardov, kde vám zabezpečíme čistenie a opravu sklznice, predbrúsenie a finálne brúsenie, komplexné zauhlenie a tuning hrán, impregnáciu a leštenie, či montáž viazaní.

 

FUNPARK DONOVALY

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku aj so svojimi ratolesťami, určite by ste si nemali nechať ujsť návštevu FUN PARKU, ktorý s rozlohou 12 500 m2 a svojim vybavením sa zaraďuje medzi popredné detské parky a to nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Vo FUN PARKU je k dispozícii 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne zažijú pri tom veľa zábavy. Vo FUN PARKu nechýba ani karusel – kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe.

 

PATTY SKI ponúka ALL INCLUSIVE LYŽOVAČKU s ubytovaním pri zjazdovke na jednom mieste.