V ponuke je ubytovanie v 3-, 4- a 5- lôžkových apartmánoch. Každý KOMFORT, LUX a MINI apartmán má obývaciu miestnosť s rozťahovacou sedacou súpravou (príp. samostatnými lôžkami), s TV/SAT, spálňu s manželskou posteľou, kompletne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a wc. Apartmány STUDIO majú obývaciu miestnosť zároveň aj na spanie (dvojlôžko + rozťahovacie kreslo) s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a wc.

Prosím vyberte dátum a typ apartmánu

Pri rezervácii na 2–3 noci sa pripočítava 10% k cene pobytu ( v zimnej sezóne)
Min. rezervácia 2 noci. Silvestrovský pobyt min. 5 nocí.
V cene je zahrnuté: ubytovanie, DPH, elektrika, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.
Miestny poplatok 1€/osoba/noc
Poplatok za psa 20€/pobyt
Príplatok za zapožičanie detskej cestovnej postieľky (bez prádla) 15€/pobyt

Na požiadanie poskytneme detskú postieľku (bez prádla) za poplatok 15€ a detskú stoličku.
V apartmánoch je FAJČENIE ZAKÁZANÉ!

Typy apartmánov
apartmán KOMFORT: max. 4 +1
apartmán LUX: max. 4 + 1
apartmán MINI: max. 2 + 2
apartmán ŠTUDIO: max. 2 + 1

Vzdialenosti
Záhradište: 400 m
Nová hoľa: 200 m
Patty Ski lyž. škola: 100 m
Obchod: 1500 m
Hl. cesta: 200 m
PATTY bistro: 100m
Parkovanie pri apartmánoch

LUX apartmán (2+3 os.)

41 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV, SAT/DVD, kompletne zariadená kuchynka (sklokeramická varná platňa, rýchlovarná kanvica, presso stroj, chladnička, mikrovlnka, hriankovač), kúpeľňa so sprchou a wc. Apartmán je na prízemí s vlastným vchodom.
– krb
– TV, SAT / DVD
– fén
– uteráky
– sušič topánok
– posteľná bielizeň

V cene je: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.

KOMFORT apartmán (2+3 os.)

41 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rohovou rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a wc.
– TV / SAT
– uteráky
– fén
V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.

MINI apartmán (2+2 os.)

25 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacím gaučom (dvojôžko), TV/SAT , kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a WC. Vhodné sú pre max. 2 dospelých a 2 deti.
– TV /SAT
– uteráky, fén
– posteľná bielizeň

ŠTÚDIO apartmán (2+1 os.)

25 m², obývacia izba s dvojlôžkom a rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a wc. Vhodné pre max. 2 dospelých a 1 dieťa.
– TV /SAT
– uteráky, fén
– posteľná bielizeň

Pre všetkých našich hostí va FAMILY apt.  poskytujeme nasledovné ZĽAVY:
Požičovňa -10%
Lyžiarska a snowboardová škola -10%

V apartmánoch je zakázané:
– fajčenie
– používať rôzne elektrické spotrebiče, okrem osobných počítačov (notebooku)
a spotrebičov slúžiacich na osobnú hygienu ako strojček na holenie, fén a pod.
– robiť úpravy a akékoľvek zásahy do elektrickej inštalácie
– premiestňovať a odnášať nábytok
– v letných mesiacoch zákaz sušiť hríby a iné lesné plody
– odnášať z izieb plachty, deky, uteráky a používať ich na opaľovanie, kúpanie, prípadne iné účely.

ZÁKLADNÉ PRINCÍPY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV
V TOMTO DOKUMENTE NÁJDETE ZÁKLADNÉ PRINCÍPY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV A PREHLAD O SPRACOVÁVANÝCH ÚDAJOV NAŠICH ZÁKAZNIKOV / POTENCIÁLNYCH ZÁKAZNÍKOV.

Poskytovateľ platobnej brány je  spoločnosť ComGate Payments,
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Po prijatí rezervácie obdržíte link na úhradu, kde sa môžete rozhodnúť medzi platbou kartou a prevodom na účet.

Platební brána ComGate