www.lyziarskaskola.sk

Pozývame Vás do apartmánov FAMILY Donovaly, ktoré sú situované na okraji lesa v tichom prostredí, len pár metrov od Patty vleku.

V ponuke je ubytovanie v 3-, 4- a 5- lôžkových apartmánoch. Každý KOMFORT, LUX a MINI apartmán má obývaciu miestnosť s rozťahovacou sedacou súpravou (príp. samostatnými lôžkami), s TV/SAT, spálňu s manželskou posteľou, kompletne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a wc. Apartmány STUDIO majú obývaciu miestnosť zároveň aj na spanie (dvojlôžko + rozťahovacie kreslo) s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a wc.

Na požiadanie poskytneme detskú postieľku (bez prádla) za poplatok 5€ a detskú stoličku.
V apartmánoch je FAJČENIE ZAKÁZANÉ!

Služby:
poskytovanie informácií o okolí, internet v každom apartmáne ZDARMA, bezplatné parkovanie, 15% zľava zo služieb Patty Ski – požičovňa, škola, škôlka, servis.

Pri rezervácii na 2–3 noci sa pripočítava 10% k cene pobytu ( v zimnej sezone)
V letnej sezóne sa pripočítava +10% pri 1 noci
Rezervácia silvestrovského pobytu je min. 6 noci!
V cene je zahrnuté: ubytovanie, DPH, elektrika, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.
Miestny poplatok 1,00 €/osoba/noc
Poplatok za psa 10 €/pobyt
Príplatok za zapožičanie detskej cestovnej postieľky (bez prádla) 5€/pobyt

Typy apartmánov
apartmán KOMFORT: max. 4 +1
apartmán LUX: max. 4 + 1
apartmán MINI: max. 2 + 2
apartmán ŠTUDIO: max. 2 + 1

Vzdialenosti
Záhradište: 400 m
Nová hoľa: 200 m
Patty Ski lyž. škola: 100 m
Obchod: 1500 m
Hl. cesta: 200 m
PATTY bistro: 100m
Parkovanie pri apartmánoch

LUX apartmán (2+3 os.)

38 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV, SAT/DVD, kompletne zariadená kuchynka (sklokeramická varná platňa, rýchlovarná konvica, presso stroj, chladnička, mikrovlnka, hriankovač), kúpeľňa so sprchou a wc. Apartmán je na prízemí s vlastným vchodom.
– krb
– TV, SAT / DVD
– fén
– uteráky
– posteľná bielizeň

V cene je: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.

KOMFORT apartmán (2+3 os.)

38 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rohovou rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a wc.
– TV / SAT
– uteráky
– fén
V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.

online rezervácia

MINI apartmán (2+2 os.)

25 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacím gaučom (dvojôžko), TV/SAT , kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a WC. Vhodné sú pre max. 2 dospelých a 2 deti.
– TV /SAT
– uteráky, fén

online rezervácia

ŠTÚDIO apartmán (2+1 os.)

25 m², obývacia izba s dvojlôžkom a rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a wc. Vhodné pre max. 2 dospelých a 1 dieťa.
– TV /SAT
– uteráky, fén

ZÁKLADNÉ PRINCÍPY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV
V TOMTO DOKUMENTE NÁJDETE ZÁKLADNÉ PRINCÍPY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV A PREHLAD O SPRACOVÁVANÝCH ÚDAJOV NAŠICH ZÁKAZNIKOV / POTENCIÁLNYCH ZÁKAZNÍKOV.