Milí návštevníci, brány Donovalkova sa otvoria už 1.mája. Počas mája tu budeme pre Vás víkendy a sviatky.

Naša lyžiarska škola pôsobí na Donovaloch už od roku 1989. Založil ju Mgr. Jiří Vlček – zaslúžilý tréner lyžovania a tréner reprezentácie bývalej Československej republiky. Vypracoval metódu výuky lyžovania, ktorá sa stala základom pre našu výuku. Podľa jeho metódy sme už naučili lyžovať a snowboardovať desaťtisíce detí aj dospelých.

Deti sa k nám radi vracajú, či už len pozdraviť sa nám, taktiež na začiatku sezóny zopakovať si základy, alebo tých čo sme naučili lyžovať, prídu sa učiť snowboardovať.

S výukou lyžovania a snowboardu u detí je možné začať v 3-4 rokoch, u dospelých nie je veková hranica. Snowboard Riglet Park >>>

Detská lyžiarska škôlka – máme špeciálny program pre najmenších od 3 rokov. Ide o prvé kroky na lyžiach, šlapanie, brzdenie, oblúky, jazda na vleku … A to všetko v spoločnosti nielen špeciálne vyškolených inštruktorov, ale tiež obľúbených rozprávkových bytostí.. Naši profesionálne vyškolení inštruktori radi každému pomôžu zdolať základy lyžovania a snowboardu a taktiež sa stať pokročilým.

Ako prebieha rezervácia a lyžiarska výuka?

V pár bodoch vám vysvetlíme, ako naša škola funguje, ako prebieha výučba, samotná rezervácia ubytovania a čo sa oplatí si prečítať od začiatku do konca. Viac info >>>

Tipy pre rodičov

Miesto stretnutia / Meeting point

Záhradište

Kurzy

Milí rodičia, neváhajte a choďte si aj Vy bezstarostne zalyžovať, kým Vaše deti trávia príjemné chvíle v našej lyžiarskej škole. Môžu sa učiť lyžovať, zabávať sa vo Funparku, hrať sa v Dodo klube a zajesť si dobré jedlo v Dodo bufete. A to všetko pod dohľadom našich milých inštruktorov a animátorov. A vedzte, že sa nemusíte báť, pretože je o ne dobre postarané.