Chceli by ste navštíviť mestečko Donovalkovo úplne zadarmo? Ubytuj sa u nás v Patty Garni !

Už od decembra 2019 ponúkame hosťom namiesto pôvodného apartmánu Patty XL samostatné 4 ubytovacie jednotky. Kompletne zrekonštruované izby s podlahovým kúrením sú plne vybavené všetkým potrebným.

K dispozícii sú 3 ubytovacie jednotky DELUXE s dvomi spálňami a jedna ubytovacia jednotka STUDIO s jednou spálňou. Izby sa nachádzajú na poschodí hlavnej budovy lyžiarskej školy Patty ski, teda priamo na zjazdovke Patty č.17, len pár metrov od detského mestečka Donovalkovo. Nenájdete iné ubytovanie bližšie k zjazdovke, len zídete po schodoch a ste na svahu (alebo v Donovalkove).

Vzdialenosti od vlekov:
Zahradište: 200 m
Nová Hoľa: 200 m
Patty Ski Donovaly: 0 m
Potraviny: 1500
Hlavná cesta: 100 m

Cena zahŕňa: ubytovanie,  raňajky, DPH, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, pripojenie na neobmedzený internet, parkovanie.
Minimálna rezervácia 2 noci.

Pri nepriaznivom počasí, prerušení prevádzky lanoviek a vlekov, lavínovom nebezpečenstve, zablokovaných zjazdovkách alebo pri skoršom odjazde sa NEPOSKYTUJE žiadna náhrada ceny z ubytovania a zo služieb Patty Ski Donovaly.

Pre všetkých našich hostí poskytujeme nasledovné ZĽAVY:
Požičovňa -20%
Lyžiarska a snowboardová škola -20%

Patty Garni DELUXE: dve priestranné izby spálňa a detská izba s kapacitou 4 + 2 prístelky,
kúpeľňa so sprchou a wc, SAT/TV, WIFI. Veľkosť bytu je 40 m2.

STUDIO: izba s manželskou posteľou, s kapacitou 2 + 1 prístelka, kúpeľňa so sprchou a wc, SAT/TV, WIFI
Veľkosť izby je 12 m2.

Na spoločnej chodbe je sušič lyžiarok a lyžiareň.  Ani v DELUXE ani v STUDIU nie je kuchyňa.

Stravovanie: Raňajky sú v cene
Parkovanie: priamo pred budovou zdarma na osvetlenom a monitorovanom parkovisku.

• V cene nie je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie 1€ / osoba / noc
  • Príplatok za prístelku je  20 € / noc  / osoba (s raňajkami)
  • Príplatok za zapožičanie detskej postieľky 5 €/pobyt
  • Poplatok za psa je 10€/noc
  • Minimálny počet prenocovaní  2 noci
  • v zimnej sezóne pri rezervácii na 2-3 noci sa pripočítava +10% k cene pobytu. (mimo  hlavnej sezóny 21.12.-4.1.)

UPOZORNENIE: Vzhľadom na to, že apartmán sa nachádza bezprostredne nad lyžiarskou školou, kde je v čase od 9,00 – 17,00 hod. v zimnej prevádzke rušno, neodporúčame ho hosťom, ktorí hľadajú aj počas dňa úplné ticho a pokoj. Týmto hosťom ponúkame FAMILY apartmány.
Zákaz fajčenia v apartmáne !
Poznámka k cene: uvedená cena v Patty Garni Deluxe je pre 1-4 osoby a v Patty Garni Studio pre 1-2 osoby
Každá ďalšia osoba na prístelke dopláca 20€/noc (s raňajkami) Minimálna rezervácia 2 noci.

Cenník + online rezervácia

online rezervácia