Ak lyžujete 1-2 týždne za rok alebo ste len začiatočník ponúkame Vám najlepšie a najlacnejšie riešenie:
ZAPOŽIČAJTE SI VÝSTROJ PRIAMO NA MIESTE!
Upozornenie: K zapožičaniu výstroje je potrebný doklad totožnosti alebo kreditná karta.

Kategórie:
– VIP:
novinky, top modely, fun-extreme carve, snowblade
– CARVING: prvotriedne modely

ONLINE REZERVÁCIA

Poistite si Vaše lyžiarske vybavenie len za 1€ na deň!

Aby ste si mohli plne vychutnávať radosť z lyžovačky, ponúkame Vám náš balíček PATTY SKI poistenia. Len za 1 € na deň získate poistenie Vášho lyžiarskeho / snowboardového vybavenia proti krádeži, strate a poškodeniu.

Poplatok ski poistenia- zaplatíte pri preberaní.
Deti:        1€/ set/ deň
Dospelí:  2€/ set/ deň

KRÁDEŽ

Ak by boli Vaše lyže alebo snowboard požičané v PATTY SKI ukradnuté, prosím okamžite nám to nahláste. Potom prosím nahláste krádež na políciu. Obdržíte policajnú správu, ktorú nám predložíte k nahliadnutiu. Následne od nás obdržíte ekvivalentný ski set bez ďalších poplatkov.

STRATA

Pokiaľ počas lyžovania v hlbokom snehu, prípadne počas jazdy na lanovke a podobne  nenávratne stratíte zapožičané lyžiarske vybavenie, prosím okamžite nám to nahláste.

POŠKODENIE

Ak neúmyselne poškodíte pri páde, kolízii a podobne zapožičané lyžiarske vybavenie, prosím okamžite príďte aj s poškodeným produktom do požičovne, kde obdržíte bez ďalších poplatkov ekvivalentné vybavenie.

Bez PATTY SKI POISTENIA pri krádeži, strate alebo poškodení ste povinní zaplatiť zodpovedajúcu sumu zapožičaného vybavenia!

PATTY SKI POISTENIE pokrýva náklady pri krádeži len v prípade, ak predložíte policajnú správu! Ak krádež polícii nenahlásite, budeme vyžadovať zaplatenie zodpovedajúcej sumy zapožičaného vybavenia.  Naše PATTY SKI POISTENIE nie je postením osôb alebo poistením zodpovednosti. Poistenie sa nevzťahuje na úmyselné poškodenie alebo poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním.
Prosím berte na vedomie, že 20% z hodnoty zapožičaného vybavenia v prípade krádeže alebo straty musíte zaplatiť aj pri poistených produktoch. Poistenie kryje 80% hodnoty produktov.

V prípade poškodenia sú produkty kryté na 100%.

LYŽE

LYŽIARKY / SNOWBOARDOVÉ TOPÁNKY

SNOWBOARDY

Prečo je výhodnejšie si zapožičať výstroj u nás ako si ho kúpiť ?

• väčšina lyžiarov lyžuje 1-2 týždne ročne
  • lacnejšie je zapožičanie ako zakúpenie nového alebo použitého výstroja;
  • každý rok je možné vyskúšať najnovšie modely
  • zaplatíte len počet dní, ktoré lyžujete
  • počas týždňa je možnosť zameniť výstroj zadarmo (min. 5 dní zapožičania);
  • nastavenie a voskovanie našich lyží je v cene
  • detské zľavy
  • vaša batožina bude oveľa menšia — bez lyž.boxu ušetríte na palive
  • v prípade poškodenia výstroja bezplatne vymeníme