UBYTOVANIE PATTY GARNI od 19.04.2021 OTVORENÉ

Privátne Lekcie

Lyžiarsky inštruktor

Vek: od 3 rokov až po dospelých (platí pre lyže a aj snowboard)

Deti

Prvé kroky Vášho dieťaťa na snehu sú tie najdôležitejšie aby  si vybudovali pozitívny vzťah k lyžovaniu. Cieľom naších inštruktorov je aby sme detičky naučili zábavnou formou bezpečne sa zlyžovať po zjazdovke. Pre deti máme náš lyžiarsky FUNPARK  kde sa nachádza 9 pohyblivých pásov na ktorých sú rôzne stanoviská. Každé stanovisko má svoj vlastný učel pri ktorom sa dieťa naučí zakladné techniky lyžovania alebo sa zdokonalí. Po lekcí od nás samozrejme dostáva sladkú odmenu.

Deti u nás kategorizujeme podľa znalosti lyžovania do úrovní L0, L1, L2,L3,L4 a L5. Je dôležité aby ste pri rezervácii uviedli približnú znalosť lyžovania. Pred rezerváciou prosím skontrolujte Vašu úroveň lyžovania. >>>

Dôležité informácie pred začatím lekcie:

1. Dieťa je povinné mať prilbu a malo by byť dobre oblečené
2. Platný SkiPas na danný deň
3. Je dobré ak má vo vrecku extra vreckovky
4. Uistite sa kde máte meeting point a kedy Vám začína lekcia

Tipy Pre Rodičov

Dospelí

Pre začiatočníkov: Máme 2 vleky s dĺžkou 150 m a 9 pohyblivých pásov (Funpark), kde prebiehajú lekcie.

Všetko je zabezpečené na jednom mieste, aby ste sa Vy čo najpríjemnejšie naučili lyžovať.

Pre pokročilých: Začíname na ľahších svahoch na Záhradišti, a končíme na stredne ťažkých až ťažkých svahoch na Novej Holi.

Pred rezerváciou prosím skontrolujte Vašu úroveň lyžovania. >>>

Skupiny

Privátna lekcia pre celú rodinu, alebo pre skupinu priateľov zaručuje zábavu v dobrej spoločnosti.

Pri rezervácií ubytovanie v FAMILY apartmánoch výrazné zľavy pre našich hostí.

Pred rezerváciou prosím skontrolujte Vašu úroveň lyžovania. >>>

online rezervácia  Ceny tlačidlo

Poznámky:

– v privátnych skupinách môžu byť len rodiny, cudzí sa nemôžu pripojiť

– v každom prípade je len jeden inštruktor

– cena zahŕňa lekciu, používanie pomôcok, program, diplom a sladkosť pre deti

V prípade rezervácie konkrétneho inštruktora Vám vieme vyjsť v ústrety, pokiaľ je to možné, ale nevieme Vám to garantovať.