Donovalkovo otvorené každý deň!

Cenník lyžiarskych lístkov v stredisku PARK SNOW Donovaly

LYŽUJ TAK DLHO AKO SA TI PÁČI!

S veľkým úspechom sa v minulej sezóne stretlo nahradenie celodenného skipasu 7-hodinovým lístkom. Okrem 7-hodinového lístka je možné zakúpiť aj ďalšie „hodinové“ (2-, 3-, 4-, 5-, 6-hodinové) skipasy s flexibilnou dobou platnosti od prvého použitia na turnikete.
Platnosť celodenného lyžiarskeho lístka bola fixná v čase 8:30 – 15:30, resp. od polovice januára do 16:00. Ak klient prišiel do strediska neskôr, za celodenný skipas zaplatili rovnakú cenu. So 7-hodinovým lístkom bude môcť lyžovať napr. od 9:15 do 16:15.
Taktiež v minulej sezóne sme zaviedlinepretržitú prevádzku 4-sedačkovej lanovky a vleku P2 na Záhradišti v čase 8:30 – 21:00, čo opäť lyžiari veľmi ocenili.
Denné lyžovanie plynulo prechádza do večernej prevádzky. S flexibilnou platnosťou napr. 7-hodinového lístka majú lyžiari možnosť spojiť denné aj večerné lyžovanie, napr. ak začnú lyžovať o 13:45, lyžujú na Záhradišti až do 20:45! Samozrejme, stále je možné si zakúpiť aj lyžiarske lístky len na večerné lyžovanie, ktorých platnosť je už od 16:00 – 21:00.

Cenník lyžiarskych lístkov v stredisku PARK SNOW Donovaly v zimnej sezóne 2018/2019

(Ceny sú uvedené vrátane DPH).

Cenník lyžiarskych lístkov v novom okne >>>

Na Donovaloch lyžujú zadarmo deti až do 8 rokov!

Takmer vo všetkých lyžiarskych strediskách na Slovensku si lyžovačku užívajú deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby s platným lyžiarskym lístkom zadarmo.

Túto tradíciu však na Donovaloch tento rok rušíme a pre pobytových hostí, najmä rodiny s deťmi zavádzame možnosť získať bezplatný skipas pre deti až do dovŕšenia 8. roku života! Táto ponuka platí pri kúpe 3- až 7-dňových skipasov, kedy za skipas platia len len rodičia, príp. sprievodné osoby.

Hranica 6 rokov pre deti, ktoré nepotrebujú na lyžovačku skipas a lyžujú spolu s rodičom zostáva pri kúpe krátkodobých lyžiarskych lístkov – t.j. všetkých s platnosťou kratšou ako 3 dni.

Takisto hranica 6 rokov je uplatňovaná aj pri kúpe celosezónneho skipasu.

NOVINKA 8-hodinový výberový lístok

8-hodinový výberový lístok

je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň. Prvým prechodom cez turniket sa odpočíta z lístka 1 hodina, počas ktorej môže majiteľ lístka uskutočniť neobmedzený počet jázd. Ak po uplynutí tejto hodiny už žiadny ďalší prechod cez turniket neuskutoční, na lístku zostáva 7 hodín, ktoré môže opäť ľubovoľne využiť v ktorúkoľvek dobu počas prevádzky dopravných zariadení v našom stredisku na dennom alebo večernom lyžovaní. Ďalšiu hodinu majiteľovi lístka odpočíta až prechodom cez turniket po uplynutí 60 minút od prvého prechodu cez turniket.

 

Príklad.
Prichádzam do strediska, 8:25 si v pokladni kúpim 8-hodinový výberový lístok. Prvýkrát prechádzam cez turniket o 8:31. V tomto momente mi z lístka odpočíta celú jednu hodinu do 9,31. Ďalšie jazdy uskutočním napr. 8:44, 9:05, 9:18, 9:29. Potom sa rozhodnem, že si urobím prestávku a idem do Husky baru. Na lístku mám stále k dispozícii ešte celých 7 hodín.
Opäť lyžujem od 11:40 (bude mi odpočítaná druhá hodina do 12:40), urobím však len jednu jazdu a stretnem známeho, ktorý ma zavolá na obed. Po obede sa už na svah nevrátim, zostáva mi lístok so 6 hodinami, ktoré môžem využiť podobným spôsobom ktorýkoľvek iný deň, príp. ešte v rovnaký deň na večerné lyžovanie.

8-hodinový výberový lístok je prenosný, nie je vystavený na meno a fotografiu majiteľa.

Za nevyčerpané hodiny nie je možné vrátiť finančnú hotovosť.

 

LYŽUJ TAK DLHO AKO SA TI PÁČI!

Od tejto sezóny je celodenný lístok nahradený 7-hodinovým lístkom a zakúpiť si môžete aj ďalšie „hodinové“ skipasy s flexibilnou dobou platnosti od prvého použitia na turnikete.

Taktiež zavádzame nepretržitú prevádzku 4-sedačkovej lanovky a vleku P2 na Záhradišti v čase 8:30 – 21:00. Denné lyžovanie teda plynulo prejde do večernej prevádzky. Platnosť večerných lístkov je 16:00 – 21:00, t.j. o 1,5 hodinu viac ako doteraz!

Park Snow Card = „Gästekarte“

Čo je PARK SNOW Card?

PARK SNOW Card = „Gästekarte“. Veľmi populárny produkt predovšetkým v Rakúsku sa dostáva na Slovensko a ako doslovný preklad z nemčiny hovorí, jedná sa o kartu hosťa. Kartu hosť získava automaticky, keď sa ubytuje v niektorom zo zmluvných ubytovacích zariadení na Donovaloch alebo v blízkom okolí.

S kartou PARK SNOW hosť získava:

 • zľavy na 3-dňový a 6-dňový skipas v stredisku PARK SNOW Donovaly,
 • zľavy v požičovniach lyžiarskeho výstroja, lyžiarskych školách, aquaparkoch, a
 • ďalšie zľavy a ostatné výhody bližšie opísané na webovej stránke www.parksnow.sk
Ako získať kartu hosťa – PARK SNOW Card?

Kartu hosťa so všetkými jej výhodami získava hosť automaticky po príchode do strediska u svojho ubytovateľa pri ubytovaní na min. 2 noci. Samozrejme, každý člen rodiny dostane svoju vlastnú kartu, takže jej výhody si môže užívať naozaj každý! Ďalej kartu automaticky získava ten, kto si zakúpi sezónny lístok do stredísk PARK SNOW a treťou možnosťou je zakúpiť si kartu priamo v stredisku na miestnom infocentre.

Výška zľavy a frekvencia možnosti jej využitia je pri jednotlivých typoch kariet rôzna, bližšie informácie obdrží majiteľ karty pri jej prevzatí vo forme informačnej brožúry, takisto tieto informácie sú dostupné na www.parksnow.sk.

Za vystavenie PARK SNOW Card sa účtuje manipulačný poplatok 2,2€/karta.

Ako funguje karta hosťa – PARK SNOW Card?

Veľmi jednoducho – hosť kartu nosí stále so sebou a u našich partnerov – akceptačných miestach sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest bude priebežne aktualizovaný a bude dostupný na www.parksnow.sk

Tak užívajte si svoj pobyt v stredisku PARK SNOW Donovaly naozaj naplno.
Už sa na Vás veľmi tešíme!

Tarifné ustanovenia/Poučenie:

POKYNY K CENNÍKU A UPOZORNENIA:

 • Zľava pre ubytovaných hostí – PARK SNOW Card – karta hosťa GUESTCARD:
 • Zľava je stanovená na 3-dňové skipasy 20 % a 6-dňové skipasy 30 %. Zľava na tieto dva druhy skipasov bude poskytnutá na základe „PARK SNOW Card – karta hosťa“, ktorú hosť obdrží v zmluvnom ubytovacom zariadení. Zľava sa poskytuje z aktuálnej ceny podľa cenníka. PARK SNOW Card – karta hosťa je neprenosná, čiže je vydávaná na meno a je platná len počas obdobia, kedy je hosť ubytovaný. Pri pobytoch do 24.12.2010 sa 6-dňové skipasy predávať nebudú.
 • 3- a viacdenné skipasy z bezpečnostných dôvodov budú vydané len s fotografiou jeho majiteľa, ktorá mu bude vyhotovená priamo pri pokladni.
 • Všetky skipasy s výnimkou bodových lístkov sú neprenosné!!!
 • Na prepravu používajte len skipasy zakúpené na oficiálnych predajných miestach strediska. Lístky obdržané alebo zakúpené od iných osôb (dvojité použitie) sú neplatné a budú ZABLOKOVANÉ!
 • Na večernú prevádzku platia večerné, 1-; 3- a 4-hodinové, bodové a celosezónne skipasy. Všetky ostatné skipasy sú platné iba na dennú prevádzku.
 • 1-; 3- a 4-hodinové skipasy platia od prvého prechodu cez turniket (nie od času predaja).
 • V období „Prvý sneh“ sa bodové a 4-7 dňové skipasy nepredávajú.
 • V období „Jarná lyžovačka“ sú všetky viacdňové skipasy platné v ľubovoľné dni, t.j. nie je nutné ich využiť v nasledujúcich dňoch po sebe.
 • Na bobovú dráhu platia len lístky zakúpené na bobovú dráhu. Všetky skipasy vrátane sezónneho na bobovej dráhe NEPLATIA!
 • Pri strate alebo zabudnutí skipasu sa neposkytuje žiadna náhrada.
 • Nie je možná dodatočná výmena, predĺženie alebo zmena platnosti skipasu.
 • Pri zlom počasí, prerušení prevádzky, lavínovom nebezpečenstve, zablokovaných zjazdovkách alebo pri skoršom odjazde sa neposkytuje žiadna náhrada, nie je možné ani predĺženie skipasu.
 • Klienti pristihnutí bez lístka alebo s neplatným lístkom musia uhradiť pokutu vo výške hodnoty celodenného skipasu so 100 %-ným príplatkom.
 • POZOR: Pre náhradu cestovného po úraze je potrebné predložiť potvrdenku od lekára alebo ošetrovateľa HZS. Vrátená čiastka zodpovedá obdobiu od momentu úrazu po koniec platnosti daného skipasu. Peňažná náhrada sa pri použitých lyžiarskych lístkoch 1-; 3- a 4-hodinový a bodový lístok neposkytuje.
 • Pri kúpe viacdenných skipasov, ktorých platnosť prechádza cez 2 časti lyžiarskej sezóny sa nevypočítava zmiešaná cena skipasu, platí cena v deň nákupu skipasu!
 • Platnosť všetkých skipasov začína spravidla v deň ich vystavenia. Na požiadanie je možné bez poplatku vystaviť skipas platný od určitého dňa v sezóne. Skipasy sú platné počas dennej prevádzky už od 15:00 hod. v deň pred dňom platnosti skipasu (napr. lístok kúpený v piatok na sobotu je platný už v piatok od 15:00). Platnosť viacdenných skipasov je vždy po sebe nasledujúcich dní s výnimkou lístka 5/7 a 10 a 15 dní zo sezóny.
 • Pri platbe za skipasy prijímame darčekový kupón CADHOC, dovolenkový kupón Chéque vacances, zdravotný kupón Chéque Médical spoločnosti Chéque Déjeuner. Takisto pri platbe za skipasy prijímame aj poukážky SODEXO – Universalpass, Relaxpass a Flexipass. Prijímame tiež nákupné poukážky programu firmy Loyalty Partners – www.nakupnepoukazky.sk
 • So zavedením bezkontaktného kontrolného systému SKIDATA sú všetky skipasy vydávané na čipovej karte. Záloha za čipovú kartu je 2 €. Čipové karty je možné po skončení lyžovačky vrátiť počas otváracích hodín v pokladniach strediska, na infocentre, v Kolibe GORAL, v lyžiarskych školách PATTY SKI, DAMI SPORT a SKI-TI, v Bistre Záhradište a v Chate pod Magurou alebo v automatoch na čipové karty umiestnených v strediskách. Záloha za čipovú kartu bude vrátená len za NEPORUŠENÉ a plne FUNKČNÉ čipové karty!!!
 • Čipovú kartu – skipas – noste na ľavej strane, najlepšie vo vrecku na vetrovke na to určenom a na požiadanie obsluhy dopravných zariadení v stredisku sa ňou preukážte! Vyvarujte sa umiestneniu čipovej karty v bezprostrednej blízkosti mobilného telefónu (hrozí vymazanie nakódovaného typu lístka bez nároku na opätovné bezplatné dobitie!). Čipovú kartu pri prechode cez turniket nie je potrebné z vrecka vyberať.
 • POZOR od 16:30 do 8:30 sú ZJAZDOVKY UZATVORENÉ!
 • Hrozí nebezpečenstvo úrazu káblami snežných diel a od strojov upravujúcich trate, najmä navijákových s rozvinutým lanom! (ak je na zjazdovke večerné lyžovanie, vstup je povolený od 17:20 – 21:15)
 • Cestujúci je povinný dodržiavať podmienky prepravného poriadku, cenníka, Bieleho kódexu a rešpektovať pokyny oprávnenej osoby prevádzkovateľa. Prepravná zmluva je uzatvorená ak cestujúci využije svoje právo na prepravu na základe zakúpeného cestovného lístka tým, že nastúpi na dopravné zariadenie alebo vstúpi do priestoru nástupu alebo výstupu – prístupného len s platným cestovným dokladom. Takýmto uzatvorením zmluvy účastník prepravy potvrdzuje, že sa oboznámil s prepravnými podmienkami, cenníkom a Bielym kódexom.
 • Prosíme sledujte tiež aktuálne oznamy uvedené na predajných miestach skipasov a pri nástupe na dopravné zariadenia v stredisku.
 • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na zmenu cien.