PATTY SKI zatvorené do 30.11.2020

DONOVALY – na predaj

 

Apartmán Spiezovec (2+3 os.)

48 m² + 3 m² pivnica, + terasa
spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV, SAT/DVD, kompletne zariadená kuchynka (varná platňa, chladnička, mikrovlnka, ), kúpeľňa so sprchou a wc. Apartmán je na 1 poschodie
V AD Spiežovec je možnosť využiť saunu a reštauráciu à la carte, v ktorej si môžete vychutnať jedlá slovenskej kuchyne. Na mieste si môžete zahrať stolný tenis, biliard a stolný futbal.

Cena: 80.000 EUR

Viac info 0905 407382

Strelníky penzión

Strelníky penziónPonúkame na predaj penzión v horskej obci Strelníky, len 28km od Banskej Bystrice.
Penzión sa nachádza v krásnom prostredí stredoslovenských hôr. Je situovaný na pozemku o výmere 1377m2, zastavaná plocha 143m2. Penzión ponúka stravovanie a komfortné ubytovanie v dvoch izbách a dvoch apartmánoch s kapacitou 20 osôb. Kuchyňa, spoločenská miestnosť, jedáleň i izby sú komfortne a moderne vybavené. Na prízemí penziónu sa nachádza kuchyňa, spoločenská miestnosť s mini barom a TV/SAT a obojstranný krb. Jedáleň sa nachádza na presklenej terase. Na prízemí sa nachádza aj sauna so sprchou so samostatným východom von. Na prvom a druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve izby, každá s kapacitou 5 osôb a dva apartmány, každý s kapacitou 5-6 osôb. V izbách i apartmánoch je denná časť oddelená od nočnej, vlastná kúpeľňa, WC a TV/SAT. Hneď vedľa penziónu sa nachádza koliba, ktorá ponúka občerstvenie teplých i studených jedál so sedením vo vnútri pri kozube i na zakrytej terase. V tesnej blízkosti penziónu sú situované dva lyžiarske vleky a požičovňou lyžiarskej výstroje. Okolitá príroda ponúka možnosti letného i zimného športového vyžitia – turistiky, cykloturistiky, bežky ako aj možnosti hubárčenia a včelárstva. Na miestnych salašoch možnosť ochutnávky tunajších špecialít.
Nutné VIDIEŤ.
CENA: 210,000 EUR

Koliba + vleky  Výrazna zľava !!! Zavolajte na 0905 407382

Viac info + fotky

 

Strelniky vleky

Ponúkame na predaj vleky, ktoré sa nachádzajú v miestnom lyžiarskom stredisku v obci Strelníky, 28 km od Banskej Bystrice. Vleky s dĺžkou 200 m a 600 m sa nachádzajú na pozemku o výmere 12 ha, na severnom svahu nad obcou Strelníky. Pozemok má majiteľ v dlhodobom prenájme za symbolických 30 eur/rok. Oba vleky sú po revíznej kontrole a pravidelnej údržbe. Pod vlekmi sa nachádza požičovňa lyží a výstroje. Parkovanie priamo pri vlekoch. V tesnej blízkosti pri vlekoch sa nachádza koliba a nový, komfortný penzión.

Cena 30,000 EUR

Tel: 0905407382