PATTY SKI lyžiarska škola a požičovňa od 10.3.2024 ZATVORENÉ

Milí návštevníci

Blíži sa dlhoočakávané a najčarovnejšie obdobie roka!
Kúzlo sviatočného Adventu vás tento rok  očarí v našom malom vianočnom mestečku DONOVALKOVO. Už teraz sme nadšení, že sa stanete súčasťou úžasného podujatia, ktoré sme pre vás pripravili.
Vianočné mestečko DONOVALKOVO bude túto zimu dych berúcou novinkou!
DONOVALKOVO, ktoré sme si vysnívali a postavili pre deti, má 24 malých domčekov. Tieto budú už zďaleka žiariť vďaka prekrásnym vianočným dekoráciám. Každý z nich ukrýva nečakané prekvapenia a na tých, ktorí ich navštívia, čaká samostatný svet.
Túto zimu bude hlavné mesto  detí čakať na návštevníkov s úplne novým a slávnostným imidžom – stane sa vianočným mestom detí, ktoré je jedinečné na celom svete! Od začiatku decembra 2020 si budete môcť vianočnú atmosféru s rodinou v DONOVALKOVE užiť v rozprávkovo ligotavom, zasneženom, zimnom prostredí.

 

Pozývame vás do malého mestečka „Donovalkovo“, kde sa deti môžu hrať tak, ako my rodičia v našom detstve. Žiadny internet, žiadny tablet, ani telefón, len samé HRAČKY. Hračky s veľkými písmenami. Pretože naše deti už zabúdajú hrať sa s hračkami, šúchať sa, pobehovať, bicyklovať, proste sa hrať.

VIAC INFO