PATTY SKI lyžiarska škola a požičovňa od 10.3.2024 ZATVORENÉ

Funpark Street view

FUNPARK

Funpark mapa

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku aj so svojimi ratolesťami, určite by ste si nemali nechať ujsť jedinečnú šancu. Novo vybudovaný FUN PARK je rozšírením už existujúceho FUN PARKU Patty Ski v Donovaloch – časť Mistríky, v najvýhodnejšej lokalite – a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová Hoľa a Zahradište. Svojou rozlohou 12 500 m2 a vybavením sa zaraďuje do popredia detských parkov a to nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

Živá kamera >>

Show na snehu – DODO preteky

Vo FUN PARKU nájdete 9 posuvných pásov od firmy Sunkid, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne zažijú pri tom veľa zábavy. Novinkou je aj karusel – kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe, ale je určený aj na zábavu. Deti sa učia lyžovať v lyžiarskej škôlke už od 3 rokov a práve pre deti, ktoré len začínajú lyžovať sú posuvné pásy najväčším pomocníkom.

Na deti čaká plno prekvapení, hier, súťaží, animačných programov a samozrejme celým dňom ich sprevádzajú naši maskoti – zajac DODO, veverička LULU a macko BRUMÍK.

Vikendy o 12.00 pozývame všetky deti aj dospelých na jedinečnú
„Show na snehu“
s množstvom hier a zábavy a nezabudnuteľnú jazdu v snežnom vláčiku. Tešia sa na vás naši maskoti Dodo, Lulu, Brumík a myšiaci PARK SNOW. Všetky deti z Brumíkovej škôlky získavajú pekný darček!

DODO preteky
Každý piatok o 14:00 organizujeme preteky pre všetky deti a rodičov, DODO RACE – deti ukážu čo sa u nás naučili a predvedú svoju pretekársku dravosť a zdatnosť. Každý pretekár bude odmenený. Prihlášky v LŠ PATTY SKI.
O zábavný program pre deti sa stará náš zajac DODO a školení animátori, o výuku zase školení inštruktori.
Tešíme sa na každého jedného z Vás .

Prosíme rodičov, aby počas výuky lyžovania nevstupovali do areálu Funparku. Podľa našich dlhoročných skúseností, ktoré máme, je lepšie pre deti, keď sú na hodine bez doprovodu. Nemusíte sa obávať, počas tých pár hodín Vás nahradia naši inštruktori a animátori.

Pravidlá Funparku

Pravidlá Funparku