Ako prebieha rezervácia a lyžiarska výuka

Retro logo color Patty Ski Retro-skicourse-schoolweb

V pár bodoch vám vysvetlíme, ako naša škola funguje, ako prebieha výučba, samotná rezervácia .

1. Dohodnite sa s rodinou na dátume a čase lyžiarskej výučby, jej trvaní, prípadne či si nepotrebujete zapožičať výstroj, alebo dokúpiť oblečenie.

2. Požičovňa – zadajte zopár dôležitých parametrov k zapožičaniu alebo kúpe výstroja.
– veľkosť topánky (v poznámke kľudne zaznačte ak máte tenšiu/ hrubšiu/ širšiu nohu)
– vašu hmotnosť (kg)
– vašu výšku (cm)
úroveň lyžovania

3.Rezervujte si výučbu (formulár sa otvorí v novom okne) ( V prípade rezervácie konkrétneho inštruktora Vám vieme vyjsť v ústrety, pokiaľ je to možné, ale nevieme Vám to garantovať.)

4. Rezervujte si požadovaný výstroj (formulár sa otvorí v novom okne)

5. Vyberte a rezervujte si vhodné ubytovanie pokiaľ nemáte (formulár v novom okne)

6. Počkajte na potvrdzujúci e-mail s kalkuláciou ceny školy a s platobnými podmienkami!

7. Uhraďte cenu výučby bankovým prevodom

8. Vytlačte si alebo Uložte v telefóne a Doneste so sebou potvrdenie, ktoré ste od nás obdržali, obsahuje všetky dôležité informácie potrebné k preukázaniu sa na výučbe.

9. Cestujte k nám pohodlne a bezpečne! – Dôležité INFO tu

pattybuildingbynight

10. Dorazte včas! V deň rezervovanej výučby sa dostavte minimálne 15 min. vopred a pokiaľ možno, tak oddýchnutý. Ak ste si lekcie vopred uhradili, nemusíte už chodiť na recepciu lyžiarskej školy. Na základe obdržaného online potvrdenia prejdete priamo k FUNPARK meeting Point-u, kde vás bude čakať Váš inštruktor. Ak si chcete aj zapožičať výstroj, príďte najmenej 30 minút pred začatím školy. Vyhraďte si určitý čas na prípadné zdržanie sa v rade, nastavenie výstroja, administratívne úkony, vyskúšanie topánok a prípadnej výmeny. POZOR! Tí, ktorí prídu neskoro, ukrátia si tým zo svojho rezervovaného času výučby! Myslite na to, že inštruktori (aj keď sa to stáva často), to nemôžu „kompenzovať“ na úkor svojich krátkych prestávok.

11. KÚPTE si svoj skipas zodpovedajúci vašim požiadavkám. Pri hlavnom vchode do budovy lyžiarskej školy (mimo nej) v pokladni ParkSnow si môžete kúpiť nielen vstupy do FUNPARKu, ale aj skipasy pre celé stredisko PARK SNOW (podľa toho kde budete lyžovať). Tieto dva skipasy fungujú nezávisle od seba, musia sa teda zakúpiť samostatne!
POZOR! V cene lyžiarskeho kurzu nie je zahrnutá cena skipasov, tie vždy treba zakúpiť samostatne!

retro-funpark

Patty Ski meeting point

12. Stretnutie so svojim inštruktorom! Stretnutia sa zvyčajne konajú pri vchode do FUNPARKu, alebo iných miestach v blízkosti bodov stretnutia označených PATTY SKI MEETING POINT, kde si inštruktor vyhľadá svojho žiaka podľa mena. Naši inštruktori nosia menovky, aby ste ich mohli aj vy identifikovať. Upozorňujeme opäť, že ak máte lekcie vopred uhradené, všetky údaje sú na vašom potvrdení, NETREBA vôbec chodiť do kancelárie školy.

13. UŽITE si každú chvíľu svojej výučby! Je to nová, príjemná, niekedy aj ťažšia, ale inak zábavná a veľmi dôležitá etapa pri výučbe vašej alebo vášho dieťaťa! Buďte trpezliví, neunáhlite sa, doprajte si čas, hlavne vašim deťom ale aj vášmu inštruktorovi na to, aby ste získali dôkladnú prípravu a neskôr využiteľné základy lyžovania!

14. Ukončite dennú lekciu s inštruktorom! Na konci lekcie vám (alebo vašim deťom) inštruktor odovzdá zaslúžené diplomy (príležitostne aj extra darčeky za dobre odvedenú prácu), potom si prediskutujte výsledky, ktoré ste doteraz dosiahli, prípadne dohodnete ďalšie lekcie.

15. VYUŽITE aj večernú lyžovačku alebo večernú lyžiarsku školu! V našej škole sa môžete zúčastniť aj výučby na osvetlených zjazdovkách strediska PARK SNOW! Ak máte pocit, že vám nevyhovuje výučba v skupine, alebo ak máte príliš veľa energie ešte aj po celodennom tréningu, alebo ak vaša túžba po lyžovaní nemá hranice, môžete využiť našu mimoriadnu službu privátnych večerných lekcií s inštruktorom! Výhody večerného lyžovania: – predídete preplneným zjazdovkám, čakanie v radoch na vleky je kratšie – inštruktor sa sústredí len na vás, vašu rodinu alebo priateľov – počas toho, ako sa sedačkou vyveziete hore na svah, máte čas a príležitosť sa porozprávať o prípadných chybách, technikách a zároveň si odpočinúť medzi dvomi jazdami.

16. ODDYCHUJTE! Po celodennej tvrdej „práci“ je regenerácia veľmi dôležitá! Na Donovaloch aj v okolí je veľa možností ako pre aktívny, tak aj pasívny relax. Choďte na sánkovačku s deťmi, dajte si dobrú saunu alebo zaplávajte v niektorom wellness hoteli, prípadne v blízkom aquaparku. Dajte si s rodinou alebo priateľmi výbornú večeru, poprechádzajte sa po okolí, prípadne ak ešte nájdete silu, trebárs si aj zatancujte, ale hlavne sa dobre vyspite, pretože to je veľmi dôležité, aby ste boli na ďalšiu lyžovačku oddýchnutí!