Snowboard je skvelá alternatíva pre deti ktoré si chcú užiť veľa zábavy na snehu. Deti môžu začať na snowboarde už od 2 rokov! Snowboarding pre malé deti sa stal prístupnejší než kedykolvek predtým. Pre deti vo veku 2-4 je dôraz na rovnováhu a pocit pre jazdu na snehu.

Akonáhle sú deti trochu staršie, budú vedieť použiť svoju prednú hranu spolu so svojou zadnou hranou. Takto budú schopné bezpečne zjazdiť zjazdovku a zažiť veľa zábavy. Celá vyučba snowboarding je skrytá v hrách s inštruktorom bez akýchkoľvek komplikovaných technických cvičení.

Vyuka je spojená aj s určitými freestyle-ovými prvkami ktoré si deti úplne zamilujú.

RIGLET SNOWBOARD JOJO

Tento malý pomocník je súčasťou každého detského snowboardu.

Pomocou neho učíme deti základom snowboardingu, ale je veľmi užitočný aj pre rodičov. Vďaka nemu vedia rodičia a inštruktori kontrolovať rýchlosť malého snowboardistu.

reel

Snowboardové topánky

Už sú k dispozícii aj tie najmenšie detské topánky, t.j. vo veľkosti 28.
LINER-LESS WITH 3M™ THINSULATE™ INSULATION

SNOWBOARDY

Burton Chopper® je špeciálny snowboard vyvinutý pre najmenšie deti.
Snowboardy sú rovné, nie sú vôbec tvarované, aby výučba bola jednoduchšia.
Na špičku snowboardu je pripevnený „jojo“ systém, vyťahovacie lano, aby inštruktor jednoduchým spôsobom ťahal za sebou 80-120 centimetrový snowboard až dovtedy, kým
malý snowboardista nebude pevne sám stáť a mať nad snowboardom kontrolu.

Videa