Skupinový kurz

Retro-kindergarden-web

Vítame všetky deti od 5 rokov, ktoré by sa radi naučili lyžovať. Myslíme, že aj rodičia by potrebovali pár praktických informácií.
Čakajú Vás vynikajúco školení inštruktori a animátori, ktorí Vás radi zavedú do tajomstiev lyžovania.

zajac na lyziach

online rezervácia

Detská lekcia

Deti učíme lyžovať hravou formou, nakoľko sa v detskom veku nevedia dlhší čas sústrediť, alebo fyzicky nevládzu.

Keď sa unavia, môžu využívať hračky, šmýkačky, sánky. A po oddýchnutí späť na kurz lyžovania…

Zajac DODO a veverička LULU sú každý deň pri tom, aby Vaším deťom pomáhali a všetkých zabávali.

Prvý deň každý dostane kartičku, kde zbierajú Funpark nálepky. Keď nazbierajú 10 nálepiek, čaká ich darčekový balíček. Nálepky môžu zbierať každý deň o 12.00 hod po skončení DODO show iba deti, ktoré boli v lyžiarskej škôlke.

Tí, ktorí sa zúčastnia minimálne trojdňovej lekcie, získavajú DODO&LULU omaľovánku, vďaka ktorej sa od prvého dňa spriatelia s lyžovaním.

Lekcie

Skupinové lekcie spravidla začínajú v časoch od 10,00 a 13,30 (doobeda aj poobede je dĺžka 2 vyučovacie hodiny = 1h45m)

Karusel

PATTY Ski Donovaly lyžiarska škola má k dispozícii tzv. karusel, čo je vlastne učebná pomôcka. Sú to štyri tyče pripevnené na valec, ktorý sa točí do jednej alebo druhej strany. Vďaka tejto pomôcke sa deti veľmi rýchlo naučia otáčať do jednej aj druhej strany, čo je základ pri lyžovaní aj pri snowboardovaní. Pri využití tohto tzv. kolotoča, sa za niekoľko minút naučia základný postoj, otáčanie a udržiavanie rovnováhy.

Ako funguje

Výučba funguje priamo vo FUNPARKu pomocou Sunkid pohyblivých pásov, ktoré veľmi pomôžu zjednodušiť výučbu nielen u najmenších detí, ale aj u dospelých.

Okrem toho majú deti možnosť využiť ihrisko so šmýkačkami, detskými figúrkami, alebo s hracími geometrickými útvarmi (štvorec, kváder, valec a iné).

Vo FUNPARKU sú deti pod stálym dozorom školených animátorov, ktorí samozrejme komunikujú viacjazyčne ako aj inštruktori.

V areáli sa nachádza 150 m dlhý vlek, ktorý využívajú už mierne pokročilí. U nás sa naučí lyžovať každý, úplný začiatočník aj mierne pokročilý bez rozdielu.

Našou snahou je zabezpečiť maximum pre to, aby výučba bola pre každého čo najpríjemnejšia.

Ceny tlačidlo

Dôležité linky

Tipy pre rodičov
Úrovne lyžovania
Ako sa dostanete na Donovaly

Ako prebieha rezervácia a lyžiarska výuka?

V pár bodoch vám vysvetlíme, ako naša škola funguje, ako prebieha výučba, samotná rezervácia ubytovania a čo sa oplatí si prečítať od začiatku do konca.

VIAC INFO >>>

Naučte sa lyžovať ľahko a bezpečne!

Vďaka nášmu lyžiarskemu kurzu Vám pomôžeme už za pár dní od prvých krokov až po čierne (najťažšie) zjazdovky na Novej Holi.

Pre začiatočníkov: Máme vlek s dĺžkou 150 m a 9 pohyblivých pásov ( vo FUNparku), kde prebiehajú lekcie.

U nás sa každý naučí lyžovať, či je začiatočník alebo pokročilý.

K dispozícii je plocha s rozlohou 27.000 m2 na lyžovanie.

Všetko je zabezpečené na jednom mieste, aby ste sa Vy čo najlepšie naučili lyžovať a bezstarostne si užili a spríjemnili Vašu dovolenku.

Pre pokročilých: Začíname na ľahších svahoch na Záhradišti, a končíme na stredne ťažkých až ťažkých svahoch na Novej Holi.

– skupiny vytvárame podľa úrovne lyžovania.
– v každom prípade je len jeden inštruktor
– deti od 5 rokov sa môžu zúčastniť na skupinovej lekcii (deti do 5 rokov len s vyšším levelom)
– deti 3 a 4 ročné Level 0 nemôžu ísť do skupiny, musia mať privátnu lekciu (min. 1-2 hod)
– cena zahŕňa lekciu, používanie pomôcok, a program (nezahŕňa skipasy ani vstupy do Funparku)