Milí návštevníci, brány Donovalkova sa otvoria už 1.mája. Počas mája tu budeme pre Vás víkendy a sviatky.

Skupinový kurz

deti rozcvička

Naučte sa lyžovať ľahko a bezpečne!

funpark

Vďaka nášmu lyžiarskemu kurzu Vám pomôžeme už za pár dní od prvých krokov až po čierne (najťažšie) zjazdovky na Novej Holi.

Pre začiatočníkov: Máme 2 vleky s dĺžkou 150 m a 9 pohyblivých pásov ( vo Funparku), kde prebiehajú lekcie.

U nás sa každý naučí lyžovať, či je začiatočník alebo pokročilý.

K dispozícii je plocha s rozlohou 27.000 m2 na lyžovanie.

Všetko je zabezpečené na jednom mieste, aby ste sa Vy čo najlepšie naučili lyžovať a bezstarostne si užili a spríjemnili Vašu dovolenku.

Pre pokročilých: Začíname na ľahších svahoch na Záhradišti, a končíme na stredne ťažkých až ťažkých svahoch na Novej Holi.

– skupiny vytvárame podľa úrovne lyžovania.
– v každom prípade je len jeden inštruktor
– deti od 6 rokov sa môžu zúčastniť na lekcii, do 6 rokov je lyžiarska škôlka
– deti 3 a 4 ročné Level 0 nemôžu ísť do skupiny, musia mať privátnu lekciu (1 hod)
– cena zahŕňa lekciu, používanie pomôcok, a program.

skola

Služby

Pri lekciách ponúkame nasledovné služby:

Možnosť bezplatného transferu, po predbežnej dohode
Online rezervácia

Ceny tlačidlo online rezervácia

Ako prebieha rezervácia a lyžiarska výuka

V pár bodoch vám vysvetlíme, ako naša škola funguje, ako prebieha výučba, samotná rezervácia ubytovania a čo sa oplatí si prečítať od začiatku do konca.

VIAC INFO >>>