Brumíková lyžiarska škola

Chystáte sa s Vašimi ratolesťami túto zimu lyžovať a necítite sa na to, aby ste ich to sami naučili?

V tom prípade neváhajte a príďte radšej k nám a zapíšte ich do Brumíkovej lyžiarskej školy.

Čo je to Brumíkova lyžiarska akadémia?

logo_Brumik_skola.jpg

Je to sieť lyžiarskych škôl, ktoré sa zapojili do projektu BeBe Brumík. Akadémia pozostáva zo 6 lyžiarskych škôl v Čechách a 1 lyžiarskej školy na Slovensku. A tá je práve u nás, na Donovaloch!

Brumíkova lyžiarska akadémia poskytuje rovnaký spôsob výuky vo všetkých Brumíkových lyžiarskych školách so zameraním na detské lyžovanie. Výuka je obohatená zábavným animačným programom, ktorý ju spestrí a zabezpečí deťom dokonalé potešenie. Už k obľúbeným postavičkám zajacovi Dodovi a veveričke Lulu pribudne niekto, koho pozná každé dieťa.

Pýtate sa kto je to? No predsa medvedík Brumík!

„Deti, príďte medzi nás, bude zábava!“

Niektorí z rodičov patria medzi dobrých lyžiarov, iní sú s hodnotením svojich lyžiarskych znalostí opatrnejší. Preto zveriť svoje deti do rúk skúsených inštruktorov je z pohľadu rodičov – nelyžiarov správny krok. Výuka, ale nie je len o znalosti lyžovať, ale aj o osobnom prístupe inštruktorov k deťom.

brumikandwall Brumik funpark brumik1st brumik2station

Všetkým rodičom, či už lyžiarom, alebo nelyžiarom istotne pomôže Brumíkova lyžiarska akadémia, ktorej výuka sa zameriava jednak na lyžiarske znalosti, ale dôraz kladie hlavne na individuálny prístup práve k deťom. Všetci inštruktori, ktorí sa budú deťom venovať, učia podľa novej metodiky Asociácie profesionálnych učiteľov lyžovania (APUL), so zameraním na detské lyžovanie. Jedná sa o odbornú metodiku, zdôrazňujúcu výuku s ohľadom na psychomotorický vývoj dieťaťa.

brumikova akademia
Brumíkova lyžiarska akadémia začína od Vianočných sviatkov a bude prebiehať počas celej zimnej sezóny. Je vhodná pre deti vo veku 3 – 8 rokov.

Jedná sa o 1-dňovú, víkendovú a 5-dňovú výuku, s časovým vymedzením 2x 2 hodiny. Výuka začína rozcvičkou s Brumíkom, zahriatím a samotnými cvičeniami.

Medzi lekcie sa vsúvajú i hry. Na konci výuky sa príde pozrieť medvedík Brumík, čo sa deti naučili.

Výuka je rozdelená do 5 blokov, podľa znalosti lyžovania. Bloky začínajú od tých najjednoduchších cvičení s medvedíkom, mačičkou, psíkom, hadom a končia zajacom. Zámerom je, aby sa dieťa, ktoré prejde všetkými blokmi zvieratiek, naučilo lyžovať od úplných začiatkov, cez pluhové až po paralelné oblúky.

Nebojte sa, že by sa deti v Brumíkovej lyžiarskej škole nudili. V areáli lyžiarskej škôlky zažijú množstvo zábavy. Detská trať bude vyznačená farebnými tyčami s rôznymi rozprávkovými bytosťami, mostami, bránami, kuželami, hríbikmi a inými pomôckami. Každé dieťa dostane Brumíkovu vestičku so svojou menovkou.

Ceny tlačidlo

Na konci výuky deti budú odmenené diplomom a prekvapením.

brumik4x

Všetkých Vás pozýva zajac DODO, veverička LULU a medvedík BRUMÍK!

Patty Ski Funpark 1 Patty Ski Funpark 12 Patty Ski Funpark 13 Patty Ski Funpark 14 Patty Ski Funpark 15 Patty Ski Funpark 16 Patty Ski Funpark 17 Patty Ski Funpark 18