Donovaly sú vynikajúcim miestom pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú zábavu a aktivity na svahu. Vďaka širokej ponuke atrakcií pre deti a množstvu možností ubytovania, je Donovaly ideálnym miestom pre víkend s deťmi alebo dovolenku.

Lyžiarska škola v Donovaloch ponúka široké spektrum lyžiarskych kurzov pre deti od úplných začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov.
Škola disponuje skúsenými inštruktormi, ktorí sú pripravení pomôcť deťom zlepšovať ich lyžiarske techniky a zároveň sa zabávať na svahu.

Donovaly tiež ponúkajú požičovňu lyží, kde si môžete prenajať vybavenie pre celú rodinu. Ak hľadáte nové lyže pre svoje deti, tam tiež môžete nájsť široký výber lyží pre deti všetkých veľkostí a úrovní.

Donovaly disponujú aj bohatým animačným programom, kde animátori ponúkajú zábavne aktivity pre deti.
Ubytovanie na Donovaloch je tiež veľmi variabilné, od luxusných hotelov s wellness službami až po lacnejšie apartmány a chaty.

Ak hľadáte tip na víkend s deťmi alebo dovolenku, Donovaly sú skvelou voľbou pre rodiny s deťmi.
So širokou ponukou lyžiarskych aktivít, atrakcií a ubytovania, môžete byť istí, že váš pobyt v Donovaloch bude plný zábavy a zážitkov pre celú rodinu.