Apartmánový dom Villa Gardenia Donovaly ponúka hosťom ubytovanie v 12 apartmánoch rôznych veľkostí pre 2 – 4 osoby. Celková kapacita je 40 lôžok. Apartmány pozostávajú z obývacej izby, spálne a kúpelne.
Súčasťou každého apartmánu je kuchynská linka so spotrebičmi. Apartmány sú moderne zariadené a kvalitne vybavené pre maximálne pohodlie a komfort hostí.

Súčasťou apartmánového domu je spoločenská miestnosť s krbom, barom a detským kútikom, vhodná na usporiadanie priateľských stretnutí, rodinných osláv, spoločenských podujatí, firemných akcií alebo školení.

Apartmány vo Ville Gardenia Donovaly sa nachádzajú v tichšom prostredí v areáli bývalého kempingu, 20 m od Family apartmánov, a 200 m od PATTY SKI Donovaly a FUNPARK-u.

Počas ubytovania máte 15% zľavu z ceny požičovne lyží a školy PATTY SKI Donovaly.

Rezervácia

Dôležité informácie

Tieto ubytovacie zariadenia nie sú vo vlastníctve Patty Ski Donovaly a nezodpovedáme za škody spôsobené Vám alebo Vami. Doporučujeme pri nástupe skontrolovať zariadenie spolu s majiteľom, aby pri odchode nedošlo k nedorozumeniam. Majitelia niektorých zariadení si môžu žiadať kauciu, ktorá Vám bude vrátená pri odchode. Rezervácia je možná až po uhradení zálohy 50% z celkovej sumy pobytu.

Každé ubytovacie zariadenie má v cene posteľnú bielizeň a konečné upratovanie.

Wellness Gardenia

Čo môže byť lepšie po lyžovačke ako horúce sauny a oddych vo vírivke?
Užite si relax v našom novom wellness centre. K dispozícii máte saunový svet s fínskou, parnou a infra saunami a vírivku. To všetko v privátnej atmosfére pre max. 8 – 12 ľudí. Celé wellness si môžete rezervovať len pre seba a svojich blízkych či priateľov a nebudete nikým rušení.