PATTY SKI lyžiarska škola a požičovňa od 10.3.2024 ZATVORENÉ

Jediná lyžiarska škola na Slovensku, v ktorej uvidíte živé zvieratká priamo na svahu

Jediná lyžiarska škola na Slovensku, v ktorej uvidíte živé zvieratká priamo na svahu. Neveríte?
V lete sa v našom mestečku Donovalkovo udomácnili zvieratká, ktoré musia u nás prezimovať, aby sa mohli do mestečka zase vrátiť. A preto sme sa rozhodli, že Vám v zime spríjemnia výuku v našej lyžiarskej škole, môžete sa s nimi zahrať, pritúliť sa k nim a samozrejme ich môžete aj nakŕmiť.
Ak budete pozorne počúvať, dozviete sa zaujímavosti, ktoré ste o nich určite nevedeli. Môžete vstúpiť s animátormi za brány mestečka na minifarmu, alebo zájsť do oplotku k voľne pusteným zvieratkám. Každý má možnosť získať farmársky preukaz.
A verte, že nebudete ľutovať. Animačný program prebieha každú hodinu od 11:00 – 15:00.

Tak si poďme spoločne predstaviť všetky zvieratká na našej farme.