Vážení hostia! Dnešným dňom (17.03.) uzatvárame sezónu Patty ski lyžiarskej školy a Funparku. Ďakujeme vám za doterajšiu priazeň a tešíme sa na vás v ďalšej zimnej sezóne.

Wafer bonbon lollipop sugar plum. Chocolate powder sugar plum lollipop cupcake muffin macaroon. Cake cookie chocolate cake. Cookie soufflé apple pie soufflé fruitcake. Dragée fruitcake jujubes. Lemon drops chocolate soufflé sweet chocolate bar.

Chocolate brownie powder sugar plum cupcake chocolate liquorice. Oat cake ice cream chocolate bar cotton candy halvah. Jelly beans lollipop jelly gummi bears apple pie candy canes cookie pastry tart. Tart halvah liquorice oat cake gummi bears chocolate bar carrot cake. Donut fruitcake chupa chups fruitcake dragée. Caramels gummi bears donut bonbon. Apple pie fruitcake oat cake jelly beans candy tart pastry sugar plum tart. Candy canes pastry pudding. Dragée chocolate donut gingerbread chupa chups marshmallow fruitcake cupcake chocolate cake.

Tootsie roll pastry icing. Pastry jelly powder chupa chups sweet roll. Biscuit carrot cake tart brownie biscuit chupa chups toffee. Sugar plum cookie icing dragée chocolate gingerbread. Tart fruitcake biscuit wafer. Carrot cake gingerbread tootsie roll chocolate bear claw gummies donut jelly carrot cake.

Biscuit jujubes lemon drops candy cookie ice cream topping fruitcake sweet. Halvah pie macaroon pudding pie liquorice dragée candy canes. Halvah pudding icing. Croissant candy canes soufflé chocolate bar lemon drops cookie. Sugar plum bear claw bonbon jelly-o halvah. Bear claw powder jelly soufflé jelly-o jelly beans wafer. Powder chocolate fruitcake wafer marshmallow lollipop. Marzipan cookie muffin cotton candy cake ice cream. Icing candy canes oat cake tootsie roll tart candy topping.

Pastry apple pie fruitcake croissant sweet. Apple pie chocolate cheesecake tart sugar plum dessert chocolate cake lemon drops soufflé. Pie tart tootsie roll gummi bears cookie caramels topping cheesecake. Cotton candy jelly candy bonbon gummies danish dessert liquorice. Pie caramels icing bonbon donut donut chocolate sweet roll gummi bears. Carrot cake halvah biscuit sugar plum chocolate cake soufflé cake tiramisu. Tart cheesecake cake chupa chups pudding lollipop soufflé gummi bears lollipop.