Cenník lyžiarskych lístkov v stredisku PARK SNOW Donovaly

Cenník lyžiarskych lístkov v stredisku PARK SNOW Donovaly v zimnej sezóne 2023/2024

POZOR!
V tejto sezóne sa vstupy do Funparku budú predávať v automate pred našou školou – platba možná LEN KARTOU
V hotovosti zakúpite skipasy a vstupy do Funparku len v pokladniach ParkSnow.

(Ceny sú uvedené vrátane DPH).

Cenník lyžiarskych lístkov v novom okne >>>

8-hodinový výberový lístok

je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň. Prvým prechodom cez turniket sa odpočíta z lístka 1 hodina, počas ktorej môže majiteľ lístka uskutočniť neobmedzený počet jázd. Ak po uplynutí tejto hodiny už žiadny ďalší prechod cez turniket neuskutoční, na lístku zostáva 7 hodín, ktoré môže opäť ľubovoľne využiť v ktorúkoľvek dobu počas prevádzky dopravných zariadení v našom stredisku na dennom alebo večernom lyžovaní. Ďalšiu hodinu majiteľovi lístka odpočíta až prechodom cez turniket po uplynutí 60 minút od prvého prechodu cez turniket.

Príklad.
Prichádzam do strediska, 8:25 si v pokladni kúpim 8-hodinový výberový lístok. Prvýkrát prechádzam cez turniket o 8:31. V tomto momente mi z lístka odpočíta celú jednu hodinu do 9,31. Ďalšie jazdy uskutočním napr. 8:44, 9:05, 9:18, 9:29. Potom sa rozhodnem, že si urobím prestávku a idem do Husky baru. Na lístku mám stále k dispozícii ešte celých 7 hodín.
Opäť lyžujem od 11:40 (bude mi odpočítaná druhá hodina do 12:40), urobím však len jednu jazdu a stretnem známeho, ktorý ma zavolá na obed. Po obede sa už na svah nevrátim, zostáva mi lístok so 6 hodinami, ktoré môžem využiť podobným spôsobom ktorýkoľvek iný deň, príp. ešte v rovnaký deň na večerné lyžovanie.

8-hodinový výberový lístok je prenosný, nie je vystavený na meno a fotografiu majiteľa.

Za nevyčerpané hodiny nie je možné vrátiť finančnú hotovosť.