K dispozícii sú 3 ubytovacie jednotky DELUXE s dvomi spálňami a jedna ubytovacia jednotka STUDIO s jednou spálňou. Izby sa nachádzajú na poschodí hlavnej budovy lyžiarskej školy Patty ski, teda priamo na zjazdovke Patty č.17, len pár metrov od detského mestečka Donovalkovo.

Nenájdete iné ubytovanie bližšie k zjazdovke, len zídete po schodoch a ste na svahu (resp. v mestečku Donovalkovo).

Požiadavku na extra služby uvádzajte v poznámke (raňajky, detské postieľky a poplatok za psa).

Vzdialenosti od vlekov:
Záhradište: 200 m
Nová Hoľa: 200 m
Patty Ski Donovaly: 0 m
Potraviny: 1500
Hlavná cesta: 100 m
Výsledná cena zahŕňa: ubytovanie, príp. aj raňajky /podľa objednávky/, DPH, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, pripojenie na internet, parkovanie.
Minimálna rezervácia 2 noci.  Silvester min. 5 nocí.

Pri nepriaznivom počasí, prerušení prevádzky lanoviek a vlekov, lavínovom nebezpečenstve, zablokovaných zjazdovkách alebo pri skoršom odjazde sa NEPOSKYTUJE žiadna náhrada ceny z ubytovania a zo služieb Patty Ski Donovaly.

Pre všetkých našich hostí poskytujeme nasledovné ZĽAVY:
Požičovňa a lyž.servis  -20%
Lyžiarska a snowboardová škola -20%

Patty Garni DELUXE: dve priestranné izby: spálňa a detská izba s kapacitou 4 + 2 prístelky (príp. dve spálne)
kúpeľňa so sprchou a wc, SAT/TV, WIFI, menšia hotelová chladnička, rýchlovarná kanvica, káva, poháre na kávu, na vodu.
Nenachádza sa tam kuchyňa na varenie.  Veľkosť bytu je 40 m2.

STUDIO: izba s manželskou posteľou, s kapacitou max. 2 osoby (posteľ 140cm), kúpeľňa so sprchou  a wc, SAT/TV, WIFI, menšia hotelová chladnička,
rýchlovarná kanvica, káva, poháre na kávu, na vodu.  Nenachádza sa tam kuchyňa na varenie.  Veľkosť izby je 12 m2.

Na spoločnej chodbe je sušič lyžiarok a lyžiareň.  Ani v DELUXE ani v STUDIU nie je kuchyňa.

Stravovanie: Raňajky (podľa objednávky) podávané v budove v Patty bistre.
Parkovanie: priamo pred budovou zdarma na osvetlenom a monitorovanom parkovisku.

• V cene nie je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie 1€ / osoba / noc – len v hotovosti
  • Príplatok za prístelku je  10 €/noc/osoba – bez raňajok   (pobyt dieťaťa od 3.rokov bez prístelky nie je možný)
  • Príplatok za zapožičanie detskej postieľky 15 €/pobyt
  • Minimálny počet prenocovaní – 2 noci, počas Silvestra min. 5 nocí
  • V zimnej sezóne pri rezervácii na 2-3 noci sa pripočítava +10% k cene pobytu (zobrazí sa až v zmluve)

UPOZORNENIE: Vzhľadom na to, že apartmán sa nachádza bezprostredne nad lyžiarskou školou (patty bistrom), kde je v čase od 9,00 – 17,00 hod. v zimnej prevádzke (10,00-18,00 v letnej prevádzke) rušno, neodporúčame ho hosťom, ktorí hľadajú aj počas dňa úplné ticho a pokoj. Týmto hosťom ponúkame FAMILY apartmány.
Zákaz fajčenia v apartmáne !
Poznámka k cene:  *uvedená cena v Patty Garni Deluxe je pre 1-4 osoby
Každá ďalšia osoba na prístelke dopláca 10€/noc (bez raňajok)
* uvedená cena v Patty Garni Studio je pre 1-2 osoby
Minimálna rezervácia 2 noci. Silvester min. 5 nocí.

V apartmánoch je zakázané:
– fajčenie
– používať rôzne elektrické spotrebiče, okrem osobných počítačov (notebooku)
a spotrebičov slúžiacich na osobnú hygienu ako strojček na holenie, fén a pod.
– robiť úpravy a akékoľvek zásahy do elektrickej inštalácie
– premiestňovať a odnášať nábytok
– skladovať v apartmáne lyžiarsku výstroj (na tento účel je vybavená lyžiareň na prízemí objektu)
– v letných mesiacoch zákaz sušiť hríby a iné lesné plody
– odnášať z izieb plachty, deky, uteráky a používať ich na opaľovanie, kúpanie, prípadne iné účely.

Všeobecné obchodné podmienky a reklamačný poriadok

Poskytovateľ platobnej brány je  spoločnosť ComGate Payments,
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Po prijatí rezervácie obdržíte link na úhradu, kde sa môžete rozhodnúť medzi platbou kartou a prevodom na účet.

Platební brána ComGate