www.lyziarskaskola.sk

Už od decembra 2019 ponúkame hosťom namiesto pôvodného apartmánu Patty XL samostatné tri ubytovacie jednotky. Kompletne zrekonštruované izby s podlahovým kúrením budú plne vybavené všetkým potrebným. Raňajky budú k dispozícii v ponuke celoročne.

K dispozícii budú dve ubytovacie jednotky DELUXE s dvomi spálňami a jedna ubytovacia jednotka STUDIO s jednou spálňou. Momentálne prebiehajú rekonštrukčné práce, vzhľadom k tomu fotografie budeme môcť poskytnúť až neskôr. Izby sa nachádzajú na poschodí hlavnej budovy lyžiarsekj školy Patty ski, teda priamo na zjazdovke Patty č.17, len pár metrov od detského mestečka Donovalkovo. Nenájdete iné ubytovanie bližšie k zjazdovke, len zídete po schodoch, a ste na svahu.

Vzdialenosti od vlekov:
Zahradište: 200 m
Nová Hoľa: 200 m
Patty Ski Donovaly: 0 m
Potraviny: 1500
Hlavná cesta: 100 m

Cena zahŕňa: ubytovanie, raňajky, DPH, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, pripojenie na neobmedzený internet, parkovanie.

Pri nepriaznivom počasí, prerušení prevádzky lanoviek a vlekov, lavínovom nebezpečenstve, zablokovaných zjazdovkách alebo pri skoršom odjazde sa NEPOSKYTUJE žiadna náhrada ceny z ubytovania a zo služieb Patty Ski Donovaly.

Pre všetkých našich hostí poskytujeme nasledovné ZĽAVY:
Požičovňa -15%
Lyžiarska a snowboardová škola -15%

IZBA DELUXE: dve priestranné izby, spálňa s manželskou posteľou a detská izba s dvomi lôžkami
kúpeľňa so sprchou a wc, SAT/TV, WIFI. Max. kapacita 5 osoby, veľkosť bytu je 40 m2. Možnosť prístelky.

,

STUDIO: izba s manželskou posteľou , kúpeľňa so sprchou a wc, SAT/TV, WIFI
Max. kapacita 2 osoby, veľkosť izby je 12 m2.

Na chodbe je sušič lyžiarok a lyžiareň. V obývačke je k dispozícii TV/SAT, DVD, WIFI zdarma v celom apartmáne.
Ani v jednej izbe nie je kuchyňa.

Stravovanie: Raňajky sa podávajú v PATTY bistre priamo pod ubytovaním. Raňajky sú zahrnuté v cene pobytu.
Extra osoba raňajky: dospelý 6€ dieťa 3-10 r. 4,50€

Parkovanie: priamo pred ubytovaním zdarma na osvetlenom a monitorovanom parkovisku.

• V cene nie je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie 1€ / osoba / noc
  • Príplatok za prístelku 10 € / noc (Silvester 15 €/ noc)
  • Príplatok za zapožičanie detskej postieľky 5 €
  • Minimálny počet prenocovaní: 2 noci (Silvester 7 noci)

UPOZORNENIE: Vzhľadom na to, že apartmán sa nachádza bezprostredne nad lyžiarskou školou, kde je v čase od 9,00 – 17,00 hod. v zimnej prevádzke rušno, neodporúčame ho hosťom, ktorí hľadajú aj počas dňa úplné ticho a pokoj. Týmto hosťom ponúkame FAMILY apartmány.
Zákaz fajčenia v apartmáne !
Príplatok za psa 10€/pobyt
Poplatok za stratu kľúčov 50€